Rodinný dům Velké Chvalovice

Nejnižší podání: 4,500.000,- Kč

Dražební jistota:
300.000,- Kč
1. prohlídka:
8.2. 15:00
2. prohlídka:
15.2. 15:00
Místo konání:
Černokostelecká 565/114, Praha 10 - Malešice (areál ČSAO)
Dražební vyhláška:
Stáhnout
Znalecký posudek:
Stáhnout
Prezentace domu:
Stáhnout
Datum:
24.02.2022
Čas:
11:00

Zobrazit prezentaci domu

Předmětem dražby je pozemek parc. č. 50 (zastavěná plocha nádvoří) o výměře 293 m2, se součástí, kterou je stavba s p. č. 18, v ulici Stará v obci Velké Chvalovice, to vše zapsané na LV č. 46, kat. úz. Velké Chvalovice, obec Pečky, u Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Kolín.

Jedná se o rodinný dům s užitnou plochou 86 m2 + podkroví 86 m2, který byl postaven ve střediskové obci Velké Chvalovice, v zástavbě obdobných rodinných domů. Dům je umístěn na pozemku tak, že jeho přední část tvoří hranici pozemku k uliční čáře, a jeho levá část tvoří hranici se sousedem. Dům je obdélníkového půdorysu, nepodsklepený, o jednom nadzemním podlaží a půdním prostorem pod zastřešením.

Celý objekt prošel kompletní rekonstrukcí, která byla dokončena v roce 2021. Dům je krytý sedlovou střechou s pálenou krytinou, nadále byly kompletně provedeny opravy a výměny jednotlivých konstrukcí jako např. špaletová okna z masivu, veškeré vnitřní i vnější omítky, kompletně rozvody vody, odpady, topení a el. energie, sanitární zařízení, obklady, dlažby, vnější i vnitřní dveře, kompletně izolace podlah a podlahy, okapy, izolace půdního prostoru, nová vjezdová vrata, v zahradě grilovací terasa, a okapový chodník. V zadní části za domem se nachází terasa s udírnou a pecí. Dům má provedenou přípojku vody, kanalizace, plynu a el. energie.

Jelikož rekonstrukce byla dokončena v roce 2021, je celý dům ve velmi dobrém stavu. Dispozičně je řešen tak, že v přední části je byt o velikosti 2+kk, za ním je menší byt 1+kk, a na konci objektu je prostor pro malou domácí dílnu nebo jiné využití.

Další dispoziční možnosti představuje připravená rekonstrukce podkroví.